Унікальність полімерного покриття Аква полягає в тому що один матеріал комплексно вирішує питання і гідроізоляції і декорування будь-якого об'єкта.
Розглянемо процес нанесення гідроізоляції на прикладі створення басейну.
Після того як бетонна чаша висохла, можна приступати до облицювання басейну.
- Перший крок це ретельне прибирання бетонної чаші від будівельного сміття і цементного пилу.
- Перед нанесенням матеріал потрібно ретельно перемішати за допомогою міксера
- Для першого шару Акву рекомендується розбавити фірмовим розчинником в пропорції два до одного, для того щоб матеріал максимально глибокого вбрався в бетон.
- Полімер Аква, наноситься за допомогою валика або фарбопульта. Якщо поверхня рівна а площа велика, краще підійде валик. При виборі валика потрібно звернути увагу на матеріал з якого зроблений ролик, він обов'язково повинен бути натуральним, стійким до розчинника, з дрібним ворсом. У випадку з пульверизатором рекомендується електро-краскопульт з дюзою від двох до трьох міліметрів і системою розпилення HVLP. Найчастіше пульверизатор використовують при гідроізоляції складних форм, наприклад басейн викладений з бутового каменю.
- Спочатку фарбуються стіни, перший розведений шар ретельно вфарбовуется в бетон валиком, в разі нанесення краскопультом розбавлений матеріал потрібно нанести в два шари, обидва на межі потьоку.
- Валиком аква наноситься від низу до верху, внахлест. Зробивши одну смугу Акви наступну ви починаєте з середини попередньої, нанесення внахлест захистить вас від пропусків і створить надійне рівномірне покриття.
- Давши висохнути стартовому шару пів години, можна приступати до нанесення основних шарів. Залежно від погодних умов і температури повітря, шар полімеру сохне від двадцяти до сорока хвилин. Рекомендована температура від двадцяти до тридцяти градусів за Цельсієм.
- Рекомендований восхід Демпіноксу Акви - один літр на один квадратний метр. Кількість шарів залежить від способу нанесення.
- Кожен новий шар наноситься через двадцять - сорок хвилин після нанесення попереднього, час висихання залежить від температури повітря, чим вище температура тим швидше висихає аква. Нагрівати акву для прискорення висихання не рекомендовано.
- Після нанесення на стіни зазначеної кількості матеріалу, переходимо до фарбування поверхні підлоги. Починаємо з стиків стіни і підлоги, пофарбувавши кілька разів всі внутрішні кути починаємо наносити матеріал на підлогу басейну шар за шаром. Росхід залишається колишньою один літр на квадратний метр дна басейну. Наносимо демпінокс від дальньої стіни басейну до східців
- Зробивши нанесення на підлогу і стіни достатної кількості Акви переходимо до східців. Фахівці рекомендують спочатку нанести акву на всі кути і виступи ступенів а потім на площу всіх сходів цілком. Витрата Акви на ступені півтора літра на квадратний метр.
- Після кожного етапу фарбування басейну потрібно ретельно переглядати всю оброблену площу щоб переконатися у відсутності пропусків, при виявленні пропуску потрібно підфарбувати.
- На отлип покриття аква висихає за пів години але повний процес полімеризації (набір міцності) проходить за сім днів, рекомендується не набирати воду в перебігу цього терміну.
Нанесення донної розмітки або ліній які поділяють плавальні доріжки, з цим завданням легко справляється Демпінокс. Для нанесення розмітки потрібна Аква потрібного кольору, наприклад темно синя, малярський скотч і валик. Відміряємо і відзначаємо місця розташування майбутніх ліній, їх форму, ширину, і кількість. По контуру майбутніх ліній клеїмо малярний скотч. Валиком наносимо акву до повного перефарбування кольору. Зробивши останній шар потрібно зняти скотч відразу по мокрому, поки лінії не встигли висохнути. Через добу басейном можна повноцінно користуватися.
Логотип компанії на дні або стінці комерційного басейну це обов'язковий атрибут успішного бізнесу. Для нанесення логотипу за допомогою Акви потрібен трафарет і малярський скотч. На вибране місце в басейні приклеюється малярським скотчем трафарет, далі акуратно валиком наноситься аква. Трафарет знімається відразу після фарбування поки останній шар ще мокрий. Після нанесення, логотип стає одним цілим з основним покриттям басейну.
Ремонт полімерного покриття Аква
Демпінокс аква створює ударостійке еластичне покриття яке глибоко вбирається в бетон стаючи з ним одним цілим, в разі якщо все ж вдалося пошкодити покриття, ремонт дуже простий.
- Потрібно спустити воду в басейні до місця пошкодження і дати пошкодженому місцю просохнути
- Наносимо полімер Аква на пошкоджене місце валиком або пензликом, п'ять - шість шарів. Нанесений матеріал зпаюется з основною плівкою, відновлюючи цілісність безшовного покриття. Місце ремонту видно не буде.
- Через добу басейн можна наповнити водою і продовжити експлуатацію
- Деталі
- Перегляди: 1238
Рейтинг користувача: 5 / 5